Post by Minni on Apr 28, 2020 6:13:46 GMT 2
Tervetuloa villeihin koulurataharjoituksiin Storywoodsiin lauantaina 23.05.2020!
Rataharjoitukset alkavat kello 09.00 helppo D luokalla ja viimeinen rata pyritään aloittamaan kello 20.00.
Ilmoittautumiset rataharjoitukseen tähän topiikkiin, muodossa luokka (rv) ratsastaja - ratsu. (tuotos)
Luokassa 11 muista ilmoittaa myös taso!
Viimeinen ilmoittautumispäivä on 22.05.20.
Jokaiseen luokkaan mahtuu 30 ratsukkoa ja yhdeltä ratsastajalta maksimissaan 3 ratsua / luokka.
Yksi ratsu max 2 luokkaa / rataharjoitus.
Verryttely maneesissa.
Kauempaa tuleville ratsukoille on tarjolla mahdollisuus majoittumiseen talleissa.
Tulokset ratkeavat arpomalla.
Kisojen tuomarina toimii Minni (virtuaaliminni ATgmail.com)
Kaikille osallistujille palkinnoksi EQP:n ruusuke
Luokat ja radat
Luokka 1 Helppo D rata
Luokka 2 Helppo C rata
Luokka 3 Helppo B rata
Luokka 4 Helppo A rata 1/30
Luokka 5 Vaativa B rata 3/30
Luokka 6 Vaativa A rata 2/30
Luokka 7 Prix st. Georges rata
Luokka 8 Intermediate I rata
Luokka 9 Intermediate II rata
Luokka 10 Grand Prix rata 2/30
Luokka 11 HeD-GP / Ylläoleva rata / tuotos
Kesä tuoksuu ilmassa ja kaikkialla on jo vihreää. Millaisai ajatuksia lhestyvä kesä nostaa mieleen ja onko kesstä tulossa jäännittävä vai jatkuuko normaali treenaaminen läpi suomen suven? (Teksti tai piirros)
Tulokset
Luokka 4
1. Sanni Viitala - Fern Samson (69,167 %)
2. Aaron Nevanoja - Rawgabbit Breathplay (67,500 %)
Luokka 5
1. Aaron Nevanoja - Kastehelmen Carambola (69,000 %)
2. Eveliina Rinne - Regina (65,333 %)
3. Aaron Nevanoja - Rawgabbit Breathplay (63,667 %)
Luokka 6
1. Eveliina Rinne - Regina (64,615 %)
2. Aaron Nevanoja - Kastehelmen Carambola (62,308 %)
Luokka 10
1. Bastian Kelsen - Capella vd Halor (68,939 %)
2. Dietmar Freitag - Alcala (55,000 %)
Rataharjoitukset alkavat kello 09.00 helppo D luokalla ja viimeinen rata pyritään aloittamaan kello 20.00.
Ilmoittautumiset rataharjoitukseen tähän topiikkiin, muodossa luokka (rv) ratsastaja - ratsu. (tuotos)
Luokassa 11 muista ilmoittaa myös taso!
Viimeinen ilmoittautumispäivä on 22.05.20.
Jokaiseen luokkaan mahtuu 30 ratsukkoa ja yhdeltä ratsastajalta maksimissaan 3 ratsua / luokka.
Yksi ratsu max 2 luokkaa / rataharjoitus.
Verryttely maneesissa.
Kauempaa tuleville ratsukoille on tarjolla mahdollisuus majoittumiseen talleissa.
Tulokset ratkeavat arpomalla.
Kisojen tuomarina toimii Minni (virtuaaliminni ATgmail.com)
Kaikille osallistujille palkinnoksi EQP:n ruusuke
Luokat ja radat
Luokka 1 Helppo D rata
Luokka 2 Helppo C rata
Luokka 3 Helppo B rata
Luokka 4 Helppo A rata 1/30
Luokka 5 Vaativa B rata 3/30
Luokka 6 Vaativa A rata 2/30
Luokka 7 Prix st. Georges rata
Luokka 8 Intermediate I rata
Luokka 9 Intermediate II rata
Luokka 10 Grand Prix rata 2/30
Luokka 11 HeD-GP / Ylläoleva rata / tuotos
Kesä tuoksuu ilmassa ja kaikkialla on jo vihreää. Millaisai ajatuksia lhestyvä kesä nostaa mieleen ja onko kesstä tulossa jäännittävä vai jatkuuko normaali treenaaminen läpi suomen suven? (Teksti tai piirros)
Tulokset
Luokka 4
1. Sanni Viitala - Fern Samson (69,167 %)
2. Aaron Nevanoja - Rawgabbit Breathplay (67,500 %)
Luokka 5
1. Aaron Nevanoja - Kastehelmen Carambola (69,000 %)
2. Eveliina Rinne - Regina (65,333 %)
3. Aaron Nevanoja - Rawgabbit Breathplay (63,667 %)
Luokka 6
1. Eveliina Rinne - Regina (64,615 %)
2. Aaron Nevanoja - Kastehelmen Carambola (62,308 %)
Luokka 10
1. Bastian Kelsen - Capella vd Halor (68,939 %)
2. Dietmar Freitag - Alcala (55,000 %)